Dacor Transitional DTI36P876BB 36" Black Induction 5 Burner Smart Cooktop
Model: DTI36P876BB. Electric Cooktop Features. Fuel Type: Induction. Power Burner: Yes. Burner 1 Output: 1800W / 2600W (Boost). Burner 2 Output: 1800W / 2600W (Boost). Burner 3 Output: 3600W / 4800W (Boost).